جمعه, 25 آبان 1397
عنوان : اصلاح و بازسازی تاسیسات آبرسانی روستاهای اسلام آباد و دیزیجان
کد خبر : ۵۲۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ 
ساعت : ۱۱:۵۷:۶
منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اصلاح و بازسازی تاسیسات آبرسانی روستاهای اسلام آباد و دیزیجان

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای روستایی استان از اتمام پروژه اصلاح و بازسازی تاسیسات آبرسانی روستاهای اسلام آباد و دیزیجان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، مهندس سید احسان صائبی نیا معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم گفت: پروژه اصلاح و بازسازی تاسیسات آبرسانی روستاهای اسلام آباد و دیزیجان با اعتباری بالغ بر 2100  میلیون ریال در سال 1396 شروع شده و طبق برنامه پیش بینی شده  به بهره برداری رسید.

معاون مهندسی و توسعه آبفای روستایی استان قم  افزود: عملیات اجرائی این پروژه شامل احداث حدود  3000 متر خط انتقال آب  با لوله پلی اتیلن در اقطار مختلف، ایجاد حوضچه شیرآلات و تعویض انشعابات آب مشترکین بوده که با کیفیت خوبی به اجرا رسیده است.

وی افزود: کیفیت اجرای پروژه ها، استفاده از مصالح استاندارد، انجام ازمایشات فنی بر روی مصالح و رعایت دقیق برنامه زمانبندی علیرغم کمبود اعتبار، از اولویت ها و الزامات شرکت آبفار قم در اجرای پروژه ها بوده که به لطف خداوند  متعال، در سالهای اخیر این موارد به خوبی رعایت شده و اعلام رضایت مسئولین و دستگاههای نظارتی از پروژه های شرکت آبفار قم گواه این مطلب می باشد.

مهندس صائبی نیا در انتها گفت: وظیفه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم،  تامین آب شرب سالم و بهداشتی روستاها بوده و در این راستا تمام تلاش خود را به کار برده است و از مردم عزیز تقاضا داریم تا با رعایت الگوی صحیح مصرف آب، ما را در حل مشکلات کمبود آب روستاهای استان یاری نمایند.

 


تعداد بازدید : 101

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0