چهارشنبه, 1 اسفند 1397
عنوان : تجلیل از ایثارگران شركت آبفای روستایی استان قم
کد خبر : ۵۲۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۱۰:۵:۲۲
منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تجلیل از ایثارگران شرکت آبفای روستایی استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، مراسم تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با حضور  مدیرعامل و معاونین شرکت آبفار ، رئیس ستاد اقامه نماز استان ، فرمانده بسیج ادارات استان و جمعی از کارکنان شرکت آبفار قم برگزار شد.

در این مراسم، دکتر محمد احمدی جبلی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان گفت: تجلیل و تقدیر از ایثارگران و جانبازان وظیفه ما بوده تا بتوانیم به نوعی رشادت ها و فداکاری های این عزیزان در طول هشت سال دفاع مقدس را ارج نهیم.

دکتر احمدی جبلی با اشاره به اینکه هدف دشمن از تحمیل جنگ هشت ساله به مردم ایران اشغال خاک و سرزمین ما بود، ادامه داد: آن چیزی که امروز با آن رو به رو هستیم جنگی با هدایت استکبار جهانی است که با هدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفته و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، به فضل الهی در این مرحله هم دشمن ناکام خواهد ماند.

وی افزود: ولایت مداری بعنوان یک اصل اساسی، نیاز ضروری جامعه امروز در عبور از بحران ها و مشکلات جامعه می باشد و شهدا و ایثارگران مصداق بارز ولایت مداری بوده ، این ارزش را به خوبی درک نموده و در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون از آن پاسداری می نمایند. 

در بخش دیگری از این مراسم آقای خامه یار رئیس ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت و مجموعه مدیریتی  شرکت در خصوص ساخت و تجهیز نمازخانه جدید شرکت گفت: اشاعه فرهنگ اقامه نماز نیاز به عزمی جدی و همگانی دارد و در مجموعه هایی مانند شرکت آبفار قم که مدیریت مجموعه اهل نماز است قطعا فرهنگ اقامه  نماز نیز شکوفا خواهد بود.

در ادامه حاج علی مالکی نژاد از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس، خاطراتی از دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی را بیان نموده و به ذکر مصیبت ایام محرم پرداختند.

در پایان این مراسم، مدیرعامل شرکت آبفا روستایی با اهدای شاخه های گل،  لوح تقدیر و بسته های هدیه از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس شرکت تقدیر نمودند.   


تعداد بازدید : 178

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0