يکشنبه, 25 آذر 1397
رو عنوان : با همت و تلاش کارکنان آب و فاضلاب روستائی استان قم انجام شد:
عنوان : اصلاح بیش از 12 كیلومتر از شبكه‌های توزیع آب شرب روستاهای استان قم
کد خبر : ۵۲۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ 
ساعت : ۱۳:۱:۴۲
منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با همت و تلاش کارکنان آب و فاضلاب روستائی استان قم انجام شد:

اصلاح بیش از 12 کیلومتر از شبکه‌های توزیع آب شرب روستاهای استان قم

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم در گفتگویی اعلام داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 12 کیلومتر از شبکه های توزیع آب شرب روستائی در استان قم اصلاح و یا احداث گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، مهندس سید احسان صائبی نیا، معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم گفت: عملیات ایجاد و اصلاح شبکه های آبرسانی روستاهای استان قم در قالب 5  پروژه و با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 680 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی انجام و به بهره برداری رسید. 

مهندس صائبی نیا تصریح کرد: روستاهای صرم، لنگرود، اسلام آباد، دیزیجان، وشنوه، قباد بزن، گیو و طینوج از جمله روستاهایی است که عملیات ایجاد و یا اصلاح شبکه در آن انجام شده است.

وی ادامه داد: ایجاد و یا اصلاح شبکه توزیع آب 5 روستای دیگر به طول 3 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 2600 میلیون ریال  نیز در حال اجرا بوده و امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفار قم خاطر نشان کرد:  کاهش آمار و حوادث اتفاقات در شبکه توزیع، افزایش عمر تاسیسات آبرسانی روستایی و توزیع پایدار و عادلانه آب در روستاها از جمله پیامدهای اجرای این قبیل پروژه‌ها است.

مهندس صائبی نیا در انتها با اشاره به  هزینه بالای پروژه های آبرسانی روستایی گفت: از تمامی مشترکین محترم روستایی تقاضا داریم نهایت دقت و سعی خود را در صرفه جویی و کاهش مصرف آب انجام دهند تا خادمین ایشان در شرکت آبفار بتوانند خدمات بیشتر و بهتری به ایشان ارائه نمایند.

 


تعداد بازدید : 35

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0