چهارشنبه, 1 اسفند 1397
عنوان : كسب عنوان برتر نخستین جشنواره مجازی پشتیبان آب توسط شركت آبفار قم
کد خبر : ۵۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ 
ساعت : ۹:۵۱:۴۱
منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کسب عنوان برتر نخستین جشنواره مجازی پشتیبان آب توسط  شرکت آبفار قم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مجازی پشتیبان آب، شرکت آبفار قم حائز رتبه برتر در بین شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور گردید، و به پاس مساعدت وتلاش کارکنان شرکت آبفار قم،  لوح تقدیری با امضاء  مهندس حمید رضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به دکتر محمد احمدی جبلی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم اهداء گردید.

شایان ذکر است این جشنواره به منظور ارتقاء بهره وری و نیز مطالعه برنامه ها، فعالیت ها و ظرفیت های بالقوه و با اتکا به همت و مشارکت مخاطبین و همکاران توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار گردید که از میان 700 اثر ارسالی به جشنواره شامل ایده، تجربه و مقاله در حوزه پشتیبانی، توسط هیات داوران تعدادی از آثار بعنوان آثار برتر انتخاب و با اهداء لوح تقدیر و تندیس از صاحبان آثار تقدیر شد.

از میان آثار ارسالی به جشنواره، "الکترونیک نمودن ارزشیابی کارکنان و مدیران"ارائه شده توسط سرکار خانم مرضیه کاظمی رئیس اداره توسعه منابع انسانی و آموزش شرکت آبفار قم و " سرایداری نمودن نگهبانی تاسیسات شرکت آبفار" ارائه شده توسط آقای محمد عسگری، معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت آبفار قم، بعنوان آثار منتخب برگزیده و با اهداء لوح تقدیر و تندیس از صاحبان آثار تقدیر شد.

در بخشی از متن این لوح آمده است:  همت والای تلاشگران صنعت آب و فاضلاب در حوزه های  اداری و پشتبانی موجب بالندگی و ارتقاء بهره وری در سطح سازمان خواهد بود. بدینوسیله از مساعدت و تلاش کارکنان آن شرکت که در سایه مدیریت جنابعالی در بین شرکتهای آب و فاضلاب سراسر کشور موفق به کسب رتبه برتر در "اولین جشنواره مجازی پشتیبان آب" گردیده است، تشکر و قدردانی می گردد.

 


تعداد بازدید : 811

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0