چهارشنبه, 7 اسفند 1398
  • ساعت : ۷:۲۷:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 490
  • کد خبر : ۵۳۲
با حضور رئیس ستاد اقامه نماز قم انجام شد:
تجلیل از ایثارگران شركت آب وفاضلاب روستایی استان قم
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، در مراسمی با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت آبفار ، رئیس ستاد اقامه نماز استان و جمعی از کارکنان شرکت آبفار قم از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد.

با حضور رئیس ستاد اقامه نماز قم انجام شد:

تجلیل از ایثارگران شرکت آب وفاضلاب روستایی استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، در مراسمی  با حضور  مدیرعامل و معاونین شرکت آبفار ، رئیس ستاد اقامه نماز استان و جمعی از کارکنان شرکت آبفار قم از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم، دکتر محمد احمدی جبلی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (س)  گفت: تجلیل و تقدیر از ایثارگران و جانبازان، تجلیل از جریان مقاومت، مجاهدت و شهادت است و این جریان از ابتدای انقلاب و حتی قبل از آن شروع شده و ادامه دار خواهد بود تا ظهور آقا امام زمان (عج) و پرچم به دستان مبارک ایشان سپرده خواهد شد و امیدواریم که بتوانیم در این راه انجام وظیفه نمائیم و تکلیفمان را به خوبی ادا کنیم.

دکتر احمدی جبلی در خصوص عملکرد شرکت در حوزه امور ایثارگران شرکت گفت: تجلیل از ایثارگران و جانبازان  به مناسبت روز جانباز  و هفته دفاع مقدس ، دیدار با خانواده معظم شهدا  و نامگذاری تاسیسات به نام شهدای گرانقدر از جمله اقدامات صورت گرفته در این حوزه می باشد.

در ادامه این مراسم حاج علی مالکی نژاد از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس، خاطراتی از دوران انقلاب را بیان نموده و به ذکر مصیبت به مناسبت  ایام سوگواری شهادت مظلومانه صدیقه طاهره (س) پرداختند.

در پایان این مراسم، مدیرعامل شرکت آبفا روستایی قم با اهدای شاخه های گل و لوح تقدیر از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس شرکت تقدیر نمودند.   

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها