چهارشنبه, 7 اسفند 1398
  • ساعت : ۸:۲۷:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 436
  • کد خبر : ۵۳۵
موفقیت شركت آب و فاضلاب روستائی اسان قم در جشنواره شهید رجائی
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، شرکت آبفای روستائی استان قم در جشنواره شهید رجائی در سطح استان قم و همچنین در سطح شرکت مهندسی آب فاضلاب کشور موفق به کسب عناوین برتر شد.

موفقیت شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم در جشنواره شهید رجائی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، شرکت آبفای روستائی استان قم در جشنواره شهید رجائی  در سطح استان قم و همچنین در سطح شرکت مهندسی آب  فاضلاب کشور موفق به کسب عناوین برتر شد.

دکتر محمد احمدی جبلی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم در گفتگویی اعلام داشت: سازمان اداری و استخدامی کشور عملکرد شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم  را با 100 درصد تحقق در شاخص های اختصاصی و 91 درصد تحقق در شاخص های عمومی در سطح خوب ارزیابی کرده است . این شرکت رتبۀ دوم را در گروه بانکها،شرکتها و بیمه های استان و رتبه برتر شاخص های عمومی را در بین 48 دستگاه اجرایی استان کسب نموده است.

این مقام مسئول اذعان داشت: طبق اعلام شرکت مهندسی آبفای کشور،  شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم موفق به کسب رتبه دوم در بین شرکتهای آب وفاضلاب روستایی گردیده است.

دکتر احمدی جبلی اظهار داشت: رسالت تمام دستگاههای اجرائی کشور،  خدمت رسانی به مردم عزیز بوده و شرکت آبفار قم نیز، ارائه خدمات بهینه و کسب رضایت پروردگار در سایه کسب رضایت روستائیان عزیز استان قم را بعنوان سرلوحه تمام برنامه های خود قرار داده و در این راستا با تلاش شبانه روزی همه کارکنان در جهت نیل به این مهم گام بر می دارد.

وی ادامه داد: جشنواره شهید رجائی محلی برای ارائه توانمندی های دستگاههای اجرائی بوده و کسب موفقیت در این جشنواره با توجه به شاخص های ارزیابی  اعلام شده، نشان دهنده رضایت مسئولین و مردم از عملکرد دستگاه می باشد و خداوند متعال را شاکریم که شرکت آبفار قم توانست در سال 96  در ارائه خدمات به مردم عزیز روستاهای استان قم موفق عمل نماید.

اجرای بخشنامه سامانه ملی مدیریت ساختار دستگاههای اجرایی، الکترونيکي کردن خدمات دولتي، استقرار میزخدمت در دستگاه، شایسته سالاری در انتصاب مدیران ، اجرای دوره های آموزشی مدیران و کارکنان، بهبود فضای کسب و کار، مدیریت سبز، ارتقاء سلامت نظام اداری، صيانت از حقوق شهروندان در نظام اداری، استقرار نظام جامع توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز، رسيدگي به شكايات مردمي در بستر سامد،  واگذاری واحدهای عملیاتی به بخش خصوصی،  تمرکز زدایی تفکیک وظایف استانی و شهرستانی،  سامانه ملی مدیریت ساختار،  اطلاع رسانی خدمات،  الکترونیکی کردن درخواست خدمت  و  . . . از جمله شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد جشنواره در سال 1396 می باشد.

 

 

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها