جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۷:۵۲:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 554
  • کد خبر : ۵۳۹
مدیرعامل شركت آب و فاضلاب روستایی استان قم با نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار كرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم با حجه الاسلام والمسلمین ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم با نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم با حجه الاسلام والمسلمین ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب روستایی استان قم، دکتر محمد احمدی جبلی در دیدار نوروزی مدیران عامل صنعت آب و برق قم  با حضرت حجه الاسلام و المسلمین ذوالنوری، گفت: با الطاف خداوند منان و تلاش های بی وفقه صورت گرفته توسط کارکنان شرکت آبفای روستائی قم سال 1397 با کمترین تنش و مشکل در تامین آب روستاهای استان به پایان رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم با اشاره به بارش های اخیر  : با ادامه روند آبرسانی به روستاهای استان قم از طریق منابع پایدار آب و همچنین منابع محلی،  امیدوارهستیم سال 98 نسبت به سال 97 در تامین آب روستاها بهتر بوده و مشکلات کمتری را پیش رو داشته باشیم. 

وی در پایان سخنان خود با اشاره به پروژه های اجرا شده در سال 97 گفت: اتفاقات روی داده در سال 97  و افزایش قیمت ارز و در پی آن افزایش بی سابقه قیمت اجناس در بازار باعث ایجاد مشکلاتی در اجرای پروژه ها گردید بطوریکه برآورد های تهیه شده توسط این شرکت و نیز پیش بینی پیمانکاران از هزینه اجرای پروژه ها محقق نشده و این مسئله باعث شد تا برخی از پروژه ها به پایان نرسیده و بصورت نیمه تمام باقی بماند و امیدواریم با تخصیص اعتبارات کافی و متناسب با نرخ ارز،  در سال 98 این پروژه ها را هرچه زودتر تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

در ادامه ی این دیدار حجه الاسلام و المسلیمن ذوالنوری نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی به بارش های اخیر در سطح کشور اشاره و اظهار داشت: با لطف خداوند و نیز تلاش ها وزحمات صورت گرفته توسط همه مسئولان، استان قم در حوادث اخیر دچار کمترین خسارت شده که در این راستا مجموعه وزارت نیرو در سطح استان قم عملکرد خوب و قابل قبولی را ارائه داده اند.

ذوالنوری با اشاره به حیاتی بودن نقش  آب و برق گفت:  نقش آب بعنوان مایه حیات  کاملا مشهود بوده و در زندگی مدرن امروزی نقش برق نیز اهمیت بسیار حیاتی پیدا نموده است فلذا باید به طرح های آب و برق توجه بیشتری شده و با جدیت بیشتری این طرح ها اجرایی گردد.

وی در ادامه گفت: در تامین تجهیزات و لوازم مورد نیاز در حوزه وزارت نیرو باید از راهکارهای دیگری به منظور تامین ارز مورد نیاز استفاده نمود تا هم تجهیزات تهیه گردد و هم هزینه ها کاهش یابد و ما آمادگی کامل داریم تا در زمینه تامین ارز مورد نیاز وزارت نیرو به منظور تامین تجهیزات و لوازم مورد نیاز همکاری نمائیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد، تا با هماهنگی با سایر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نسبت به تامین اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های آب و فاضلاب روستایی اقدام نماید.

 

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0