جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۷:۲۶:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 214
  • کد خبر : ۵۴۷
برگزاری دوره آموزشی آشنایی با فهرست بها و صورت وضعیت نویسی در شركت آبفار قم
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب روستایی استان قم ، دوره آموزشی آشنایی با فهرست بها و صورت وضعیت نویسی، با حضور مدیران ، کارشناسان و کارکنان معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با فهرست بها و صورت وضعیت نویسی در شرکت آبفار قم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب روستایی استان قم ، دوره آموزشی آشنایی با فهرست بها و صورت وضعیت نویسی، با حضور مدیران ، کارشناسان و کارکنان  معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم برگزار گردید.

مهندس سید احسان صائبی نیا، معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفار قم گفت: این دوره آموزشی طبق برنامه ریزی های انجام شده بمدت 8 ساعت در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم با هدف ارتقای سطح دانش کارکنان معاونت نظارت بر بهره برداری در حوزه فهرست بها و صورت وضعیت نویسی برگزار و در طول  این مدت، فهرست بهای مورد استفاده در پروژه های عمرانی و نیز نحوه نوشتن صورت وضعیت توسط پیمانکاران مورد بررسی قرار گرفت.

این مقام مسئول با اشاره به اهداف این دوره آموزشی گفت : یکی از اهداف این دوره آموزشی نظارت بر عملکرد پیمانکاران معاونت نظارت بر بهره برداری با رویکرد فهرست بهایی و بر اساس فهرست بهای واحد می باشد و با توجه به تدوین فهرست بهای واحد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب در شرکت مهندسی آبفای کشور، این دوره آموزشی کمک شایانی به مدیران و کارشناسان این معاونت در نظارت بهتر بر عملکرد پیمانکاران نگهداری خواهد نمود.

وی با ابراز امیدواری در خصوص تدوین فهرست بهای واحد برای بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب گفت:  عدم تدوین فهرست بهای واحد در بهر برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب در گذشته باعث عقد قراردادهای مختلف بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب شده که با ابلاغ فهرست بها در سال 98  کمک شایانی به وحدت رویه در انعقاد قرارداد ها شده است.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفار قم افزود: در حال حاضر نگهداری صحیح و اصولی از منابع و تاسیسات آب و فاضلاب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که در صورت عدم تحقق این مهم، تاسیساتی که با هزینه های قابل توجه احداث می شود به سرعت مستهلک خواهد  شد همانگونه که در گذشته نیز چنین بوده است.

صائبی نیا اظهارداشت: امروزه دانش با سرعت بسیار بالایی در حال رشد بوده و تکیه بر دانش گذشته در پیشبرد اهداف هر سازمانی باعث شکست خواهد شد لذا برگزاری دوره های آموزشی مطابق با نیاز روز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و این مستلزم برگزاری هر چه بیشتر و تداوم چنین دوره هایی در آینده می باشد.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفار قم در پایان گفت:  برگزاری دوره های آموزشی تخصصی  بصورت کارگاهی ،  از جمله اولویت های معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در راستای به روز نمودن دانش مدیران و کارشناسان این معاونت در سال جاری می باشد.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0