جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۰:۵:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 239
  • کد خبر : ۵۴۸
    /  2
با حضور مدیر کل دفتر حراست شرکت مهندسی آبفای کشور انجام شد:
آئین غبار روبی ضریح مطهر بانوی كرامت، حضرت فاطمه معصومه (س)
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، مراسم معنوی غبارروبی و عطر افشانی ضریح مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، مدیر کل دفتر حراست و جمعی از ایثارگران و مسئولین فرهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

با حضور مدیر کل دفتر حراست شرکت مهندسی آبفای کشور انجام شد:

آئین غبار روبی ضریح مطهر بانوی کرامت، حضرت فاطمه معصومه (س)

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم،  مراسم معنوی غبارروبی و عطر افشانی ضریح مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، مدیر کل دفتر حراست و جمعی از ایثارگران و مسئولین فرهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

دکتر محمد احمدی جبلی مدیر عامل شرکت آبفای روستائی استان قم در حاشیه این مراسم ضمن ابراز خشنودی از توفیق حضور در آئین غبارروبی ضریح حضرت فاطمه معصومه(س)، به بیان نکاتی در خصوص آثار و برکات معنوی حضور در اماکن مقدسه و توسل به ائمه معصومین پرداختند.

مراسم خطبه‌خوانی در حرم مطهر حضرت معصومه (س)  با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید شروع شد و در ادامه سخنران این مراسم مطالبی در فضائل و مناقب آن بانوی بزگوار را بیان داشتند.

در ادامه این مراسم معنوی یکی از  مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در مدح حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به مدیحه سرایی پرداخت و شرکت‌کنندگان با اشک دیده ابتدا غبار از دل زدوده و با آب پاک ولایت و دوستی اهل بیت (علیهم السلام) دل و دیده خود را جلا دادند، سپس ضریح مطهر این بانوی بزرگوار را غبار روبی نمودند.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0