يکشنبه, 17 آذر 1398
  • ساعت : ۶:۵۸:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 128
  • کد خبر : ۵۵۰
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفار :
انتخاب 90 نفر حامی آب در مدارس روستائی استان قم
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم از انتخاب و معرفی 90 حامی آب در مدارس ابتدایی روستاهای استان در سال تحصیلی 98 - 97 خبر داد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفار :

انتخاب 90 نفر حامی آب در مدارس روستائی استان قم

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم از انتخاب و معرفی 90 حامی آب در مدارس ابتدایی روستاهای استان در سال تحصیلی 98 - 97   خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، محمود کشاورز با اشاره به کمبود منابع آبی و مشکلات تأمین آب در بیشتر مناطق کشور و چالش‌های موجود اظهار داشت: در این راستا ضرورت تبیین اهمیت و جایگاه آب و لزوم صرفه‌جویی در مصرف این مایع گران‌بها در بین دانش‌آموزان یکی از مهم‌ترین اهداف روابط عمومی و مورد تاکید مسئولان شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم است.

وی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم  از ابتدای تاسیس تا کنون اقدام به انجام فعالیت‌های فرهنگی آموزشی مختلف در خصوص اصلاح الگوی مصرف آب نموده است گفت: از جمله این اقدامات می‌توان به اجرای برنامه های فرهنگی آموزشی در سطح  مدارس ابتدایی روستاهای استان اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان با بیان اینکه در سال جاری برای نخستین بار طرح حامیان آب روستا در مدارس ابتدایی روستاهای استان انجام شد، گفت: این طرح در سال تحصیلی 97-98 در 30  مدرسه اجرا و طی آن 90  حامی آب در مدارس ابتدایی انتخاب و معرفی شدند.

وی نصب مطالب آموزشی بر روی تابلوی اعلانات مدارس، بررسی وضعیت شیرآلات مدرسه، ارائه مطالب و نکات آموزشی به دانش‌آموزان، نظارت بر آبخوری‌ها، توصیه و هشدارهای صرفه‌جویی به دانش‌آموزان ، کاردستی، روزنامه دیواری و... را از جمله شرح وظایف حامیان آب در مدارس برشمرد و گفت: در پایان این طرح پس از ارزیابی، از حامیان و مدارس فعال در این طرح قدردانی می شود.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها