چهارشنبه, 7 اسفند 1398
  • ساعت : ۹:۱۷:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 150
  • کد خبر : ۵۵۵
در شش ماهه نخست سال جاری انجام شد:
اصلاح و توسعه بیش از 10 كیلومتر شبكه‌آب شرب روستاهای استان قم
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم در گفتگویی اعلام داشت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 7500 متر شبکه آبرسانی روستاهای استان قم اصلاح و بیش از 2750 متر شبکه آبرسانی جدید در روستاهای استان قم ایجاد شده است.

در شش ماهه نخست سال جاری انجام شد:

اصلاح و توسعه بیش از 10 کیلومتر شبکه‌آب شرب روستاهای استان قم

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم در گفتگویی اعلام داشت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از  7500 متر  شبکه آبرسانی روستاهای استان قم اصلاح و بیش از 2750 متر شبکه آبرسانی جدید در روستاهای استان قم ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، مهندس سید احسان صائبی نیا، معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم با بیان اینکه بخشی از هدر رفت آب، مربوط به فرسودگی شبکه های آبرسانی است گفت: عملیات ایجاد و اصلاح شبکه های آبرسانی روستاهای استان قم بصورت ادامه دار در حال اجرا بوده و امیدواریم با تخصیص اعتبارات تا پایان سال جاری این روند ادامه داشته باشد.

مهندس صائبی نیا تصریح کرد: اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در  روستاهای ونان، سرخده، منصور آباد، کاسوا،  نایه، گیو، چاهک، دولت آباد، محمد بیک، الگان، قاهان، جنت آباد، مبارک آباد، جنداب، راهجرد، عنایت بیک و طایقان به انجام رسیده و با این اقدام کاهش قابل ملاحظه ای در هدر رفت آب در این روستاها ایجاد شده است.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفار قم خاطر نشان کرد:  کاهش آمار و حوادث اتفاقات در شبکه توزیع، افزایش عمر تاسیسات آبرسانی روستایی و توزیع پایدار و عادلانه آب در روستاها از جمله پیامدهای اجرای این قبیل پروژه‌ها است.

مهندس صائبی نیا در انتها با اشاره به  هزینه بالای پروژه های آبرسانی روستایی گفت: هدف همه کارکنان شرکت آبفای روستائی استان قم ارائه خدمات مطلوب در زمینه تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای همه روستاها بصورت عادلانه می باشد و از همه روستائیان عزیز خواهشمندیم با رعایت الگوی مصرف آب ما را در رسیدن به این امر مهم یاری نمایند.

 

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها