جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۸:۲۸:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 229
  • کد خبر : ۵۵۹
    /  2
تجلیل از ایثارگران شركت آبفای روستایی استان قم
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، مراسم تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با حضور مدیرعامل و معاونین و جمعی از کارکنان شرکت آبفار قم برگزار شد.

تجلیل از ایثارگران شرکت آبفای روستایی استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، مراسم تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با حضور  مدیرعامل و معاونین و جمعی از کارکنان شرکت آبفار قم برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام جوشقانی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس، خاطراتی از دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی را بیان نموده و به ذکر مصیبت ایام محرم پرداختند.

وی با اشاره به شرایط کشور در زمان جنگ تحمیلی گفت: بالغ بر 80 کشور بطور مستقیم و  غیر مستقیم در جنگ تحمیلی حضور داشتند و تسلیحات بسیار پیشرفته را در اختیار رژیم بعث عراق قرار دادند در حالیکه رزمندگان ما با دست خالی در برابر همه آن امکانات و تسلیحات ایستادگی نمودند.

حجت الاسلام جوشقانی ایمان به خدا را نخستین مولفه زندگی شهدا دانسته و گفت مهمترین دلیل پیروزی های مکرر کشورمان در برابر ابرقدرت های ظاهری شرق و غرب چه در دوران انقلاب اسلامی ایران و چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران کنونی قدرت ایمان به خدا بوده و هست و به گفته شهید میثمی: " میزان قدرت ما به اندازه میزان ایمان ما به خدا است نه امکانات و تجهیزات"

وی ادامه داد: دومین مولفه زندگی شهدا و خانواده های شهدا در دوران دفاع مقدس و در حال حاضر مولفه ولایتمداری بوده و شهدا و خانوداده شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم  با سر لوحه قرار دادن این مولفه مهم و اساسی نمونه واقعی فرهنگ عاشورایی را به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام جوشقانی در پایان سخنان خود گفت: اگر فرهنگ شهادت و منش شهدا در جامعه ما حکم فرما باشد دشمن هرگز جرات تجاوز به میهن ما را پیدا نخواهد کرُد.

در پایان این مراسم، مدیرعامل شرکت آبفا روستایی با اهدای لوح تقدیر و بسته های هدیه از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس شرکت تقدیر نمودند.   

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0