جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۳۰:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 255
  • کد خبر : ۵۶۰
نام گذاری تاسیسات به نام شهدا افتخار شركت آبفای روستایی استان قم است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، محمد عسگری فرمانده پایگاه بسیج شهید نیکو صحبت شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم در گفتگویی اظهار داشت: نام و یاد شهدا در عین آنکه خاطره انگیز است، نمادی از ایثار و گذشت و فداکاری ملت ایران در طول دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و در دفاع از حریم اهل بیت می‌باشد.

 نام گذاری تاسیسات به نام شهدا افتخار شرکت آبفای روستایی استان قم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، محمد عسگری فرمانده پایگاه بسیج شهید نیکو صحبت شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم در گفتگویی اظهار داشت: نام و یاد شهدا در عین آنکه خاطره انگیز است، نمادی از ایثار و گذشت و فداکاری ملت ایران در طول دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و  در دفاع از حریم اهل بیت می‌باشد.

فرمانده پایگاه بسیج شهید نیکو صحبت شرکت آبفای روستائی استان قم گفت: از سال 1396 تا کنون تعداد 33 باب از تاسیسات آبرسانی روستاهای استان قم با نام شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم نام گذاری شده که در سر درب ورودی تاسیسات تابلوی منقش به عکس و نام شهیدان نصب شده است

این مقام مسئول گفت:  یکی از رسالت های مهم همه ما، زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدا است و امروز نیز باید راه و روش آن عزیزان را در عرصه های گوناگون دنبال کنیم و نام‌گذاری تاسیسات به اسم شهدا اقدام بزرگ و تاثیرگذار فرهنگی در راستای نیل به این هدف است

عسگری اظهار داشت: ما هر چه قدر به نام این شهدا دقیق تر می نگریم، کوچک بودن خود را در برابر آنها بیشتر حس می کنیم و به این نتیجه می رسیم که کشور ما دارای بزرگانی است که در سبک زندگی، نوع نگاه به جهان اسلام و فضائل و ایثارگری  سرآمد هستند.

وی بیان داشت: همه کسانی که از کنار تاسیسات مزین به نام شهدا عبور می کنند نام افرادی را مشاهده می کنند که بدون اغراق بزرگان این سرزمین بوده اند و این کوچکترین کاری است که ما می توانیم در زنده نگهداشتن نام این بزرگان انجام دهیم.

وی افزود: ما افتخار میکنیم که موقعیتی پیدا کردیم تا نام شهدا در تاسیسات، اماکن، بوستان ها و معابر مستقر ‌شود و از همه دست اندرکاران تقاضا داریم که در فضای مجازی زندگینامه این بزرگواران را منتشر کنند تا وقتی از کنار این اماکن و تاسیات  عبور می کنیم حجمی از اطلاعات و فضایل این شهدای عزیز در ذهن ها تداعی شود.

عسگری گفت: حذف عناوین شهدا بر اساس سهل انگاری و کم لطفی برخی از افراد بود و باید از کسانی که در این زمینه حساسیت به خرج دادند و این موضوع را علنی کردند، تشکر کرد.

فرمانده پایگاه بسیج شهید نیکو صحبت شرکت آبفای روستائی استان قم در پایان گفت: بایدکاری کنیم تا نام شهدا در حد نام گذاری تاسیسات و معابر باقی نماند و با معرفی این بزرگان به نسل جدید و حتی تمام مردم دنیا به داشتن چنین پیشنه ای افتخار کنیم.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0