يکشنبه, 17 آذر 1398
  • ساعت : ۱۲:۱۳:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 132
  • کد خبر : ۵۶۱
چاه آب شرب و مخزن جدید روستای ورزنه وارد مدار بهره‌داری شد.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای روستایی استان از اتمام پروژه احداث و تجهیز چاه، مخزن و خط انتقال آب جدید روستای ورزنه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، مهندس سید مهدی سوفاری معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 8700 میلیون ریال به اتمام رسیده و وارد مدار بهره‌برداری گردید.

چاه آب شرب و مخزن جدید روستای ورزنه وارد مدار بهره‌داری شد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای روستایی استان از اتمام پروژه احداث و تجهیز چاه، مخزن و خط انتقال آب جدید روستای ورزنه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، مهندس سید مهدی سوفاری معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 8700 میلیون ریال به اتمام رسیده و وارد مدار بهره‌برداری گردید.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای روستایی استان قم گفت : عملیات اجرائی این پروژه شامل: حفر یک حلقه چاه، نیرو‌رسانی و تجهیز چاه، ساخت مخزن بتنی 200 متر مکعبی و  احداث حدود  3000 متر لوله‌گذاری  با لوله پلی‌اتیلن در اقطار 125 و 90 میلیمتر، بوده که با کیفیت مطلوبی به اجرا رسیده است.

این مقام مسئول اذعان داشت: روستای ورزنه از توابع بخش خلجستان استان قم در سالیان اخیر و بدلیل خشک شدن چاه آب شرب قبلی روستا با مشکل کمبود آب مواجه بوده و از طریق آبرسانی سیار تامین آب می‌شده است.

مهندس سوفاری در انتها با  تأکید بر ضرورت تبیین فرهنگ صحیح استفاده از آب عنوان کرد: کارکنان این شرکت با تمام توان برای رفع کمبود آب شرب مشترکین عزیز روستاهای استان تلاش می‌کند و لذا شایسته است روستاییان عزیز به استفاده صحیح از این نعمت الهی توجه جدی داشته باشند.

 

 

منبع خبر
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها