پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

سه‌شنبه, 28 خرداد 1398
اطلاعیه ها و راهنمای تکمیل خدمت

توضیحات

  • مشترکین گرامی جهت دریافت خدمات به صورت الکترونیک در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی قم کافی است در صفحه اصلی به بخش خدمات مشترکین مراجعه کرده و با وارد کردن شماره اشتراک خود، و تکمیل اطلاعات فرمها به صورت دقیق نسبت به دریافت 18 خدمت مندرج در سایت این شرکت اقدام نمائید.     
  • لینک خدمات مشترکین:

    http://abfar-qom.ir/HomePage.aspx?TabID=6067&Site=abfar-qom&Lang=fa-IR

  • لازم بذکر است کلیه اطلاعات شخصی شما محرمانه نزد شرکت نگهداری می‌گردد.

اطلاعیه 

جذب نیروی امریه سربازی در وزارت نیرو (برای اعزام 1398/6/1)

وزارت نیرو به منظور استفاده بهینه از متخصصان در زمان صلح و سوق امکانات علمی کشور به سوی سازندگی و بالندگی و افزایش سطح بهره وری و اثربخشی کارکنان وظیفه مامور، اقدام به راه اندازی سامانه امریه سربازی به آدرس amriyeh.moe.gov.ir بمنظور ایجاد فرصت برابر و همچنین شفافیت بخشیدن به فرآیند جذب و پذیرش مشمولین وظیفه در صنعت آب و برق نموده است. متقاضیان جـذب و پـذیرش امـریه سربازی می‌توانند جهت اطلاع از شرایط برخورداری از امریه سربازی در صنعت آب و برق و ثبت نام از تاریخ 98/3/1 لغایت 98/03/30 به سامانه فوق مراجعه نمایند.

جهت دریافت دستورالعمل جذب و پذیرش مشمولین وظیفه در صنعت آب و برق کلیک کنید.

 

«اطـلاعيـه»

وزارت نیرو در نظر دارد همزمان با برگزاري آزمون استخدامي دستگاه هاي اجرايي در روز پنجشنبه مورخ17/12/97 نسبت به استخدام نيرو در شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور و شركتهاي آب و فاضلاب روستايي در سطح كشور اقدام نمايد. داوطلبان مي توانند از تاريخ 30/10/97 لغایت9/11/97 به سایت سازمان جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir  مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.

                                             

                                                                              معاونت منابع انسانی و پشتیبانیآمار صفحه
بازدید صفحه 474
پربیننده ترین روز 1397/04/10
آمار پر بيننده ترين روز 59
بازدید امروز صفحه 0
بازدید دیروز صفحه 1